Používate zastaralý internetový prehliadač.
V záujme Vašej bezpečnosti a ochrany si prosím stiahnite a nainštalujte moderný prehliadač napr. Mozilla Firefox.
Pri používaní tejto stránky dochádza k spracovaniu cookies, ktoré nám pomáhajú zvyšovať kvalitu služieb. Spracovaniu cookies zabránite zmenou nastavenia v internetovom prehliadači. Rozumiem

SAVC FUTBAL Nové Zámky

Vedenie a tím klubu

 • Jozef Lakatos
  zakladateľ, predseda

 • Mgr. Gabriel Alexovič
  manažér klubu

 • Csaba Kocsis
  tímový manažér

 • Antonín Lakatos
  tréner

 • Róbert Jankulár
  tréner

Tréningy novej generácie

Tento náš slogan má viacero významov. Vo futbalovom klube SAVC FUTBAL Nové Zámky trénujeme deti vo veku 4 až 15 rokov, takže je možné povedať, že trénujeme novú generáciu futbalistov. Význam nová generácia sa vzťahuje aj na samotné tréningy. K deťom pristupujeme iným spôsobom, ako je bežné v iných športových kluboch. Okrem pravidiel futbalu ich naučíme aj to, čo je to tímová spolupráca, ako sa treba správať v kolektíve a stať sa spoľahlivým spoluhráčom aj mimo futbalového ihriska.

Dáme šancu každému

Pri založení futbalového klubu sme si povedali, že nechceme byť iba jedným z mnohých futbalových klubov, ale chceme byť jedineční. Sme futbalový klub rodinného charakteru. Rovnako ako z rodiny nevylúčite nikoho, kto je menej talentovaný, alebo má viac slabín, nie je to inak ani v našom futbalovom klube. Nerobíme rozdiely v tom, kto vie ako hrať futbal, aké má schopnosti a zdatnosti, alebo iné (zdravotné, sociálne) problémy. Brány futbalového klubu SAVC FUTBAL Nové Zámky sú otvorené pre každého, kto sa chce venovať futbalu, či už na profesionálnej, alebo amatérskej úrovni. Priestor na sebarealizáciu a športovanie dáme každému.

Vízia a ciele

Neustále pracujeme na tom, aby sme športom oslovili čo najviac detí a rodičov. Všetci vieme, že dostatočný pohyb je nevyhnutný pre zdravý vývoj ľudského tela, ale v modernom „pohodlnom“ svete sa mu nevenujeme. Preto by sme my chceli pomocou futbalu deti do pohybu dostať.

Pre nás nie je najdôležitejší počet gólov alebo výsledok zápasu. Ozajstnou výhrou je vidieť radosť a úsmev na tvárach detí. Našim cieľom je vyčarovať tento úsmev a priniesť radosť zo športu každému účastníkovi a to nie len vlastným hráčom ale aj súperom.

Významní Partneri Klubu

 • ALTONAS GROUP

  ALTONAS GROUP

 • JMK.MEDIA

  JMK.MEDIA

 • PROJEKT 3000

  PROJEKT 3000

 • ROYAL OTOLIFT STAIRLIFTS

  ROYAL OTOLIFT

Športové a vzdelávacie centrum Nové Zámky
Nitrianska cesta 61, 940 02 Nové Zámky
Tel.: +421 911 662 679
E-mail: