Používate zastaralý internetový prehliadač.
V záujme Vašej bezpečnosti a ochrany si prosím stiahnite a nainštalujte moderný prehliadač napr. Mozilla Firefox.
Pri používaní tejto stránky dochádza k spracovaniu cookies, ktoré nám pomáhajú zvyšovať kvalitu služieb. Spracovaniu cookies zabránite zmenou nastavenia v internetovom prehliadači. Rozumiem

Užitočné informácie

Na tejto stránke nájdete často kladené otázky a odpovede. Sú to všeobecné informácie pre hráčov a rodičov, ale aj pre fanúšikov nášho futbalového klubu SAVC FUTBAL Nové Zámky.

 • Kedy a kde sú tréningy?

  Aktuálny tréningový plán nájdete v časti rozpisy ale nájdete to aj na našej Facebookovej stránke (https://www.facebook.com/savcfutbal).

 • Kedy a ako mám prísť na tréning?

  Na tréning treba prísť v dostatočnom časovom predstihu, teda min. 10 minút pred začiatkom tréningu už treba byť na mieste. Treba si zobrať so sebou kompletnú tréningovú výbavu: kopačky, tričko, kraťase, pitie (vodu). V prípade neprieznivého počasia teplákovú súpravu.

 • Čo zobrať na zápas?

  Rovnako ako na tréning, takisto aj na zápas treba mať kompletnú výbavu: kopačky, chrániče, pitie (vodu). V prípade U15 aj sprchový gél, papuče a uterák.

 • Ako sa môžem stať členom klubu?

  Sme radi, že vás baví futbal, a chcete patriť do nášho klubu. Možností je viac.
  1. Na našej stránke v časti registrácia sú dostupné všetky potrebné dokumenty. Treba si ich stiahnuť, vytlačit, vyplniť a doniesť na tréning. Keď neviete prísť na tréning, treba si dohodnúť stretnutie s tímovým manažérom klubu.
  2. Takisto tam nájdete aj kontaktný formulár, cez ktorý nás môžete osloviť, a potom na základe toho vás budeme kontaktovať.
  3. V časti kontakt nájdete kontaktné údaje na vedenie klubu. Ohľadom registrácie kontaktujte tímového manažéra, alebo predsedu futbalového klubu SAVC FUTBAL Nové Zámky.

 • Ako môžem podporovať (sponzorovať) futbalový klub?

  Teší nás, že nás chcete podporovať v tom, čo robíme. Ohľadom sponzoringu kontaktujte vedenie klubu (predsedu, marketingového manažéra, alebo generálneho manažéra). Všetky kontaktné informácie nájdete na našej stránke v časti kontakt. Aktuálny zoznam sponzorov nájdete kliknutím na sponzori.

Významní Partneri Klubu

 • ALTONAS GROUP

  ALTONAS GROUP

 • JMK.MEDIA

  JMK.MEDIA

 • PROJEKT 3000

  PROJEKT 3000

 • ROYAL OTOLIFT STAIRLIFTS

  ROYAL OTOLIFT

Športové a vzdelávacie centrum Nové Zámky
Nitrianska cesta 61, 940 02 Nové Zámky
Tel.: +421 911 662 679
E-mail: